Біловодська громада отримає експертну допомогу в розробленні ефективного організаційного плану розвитку

В рамках проекту «Оцінка та огляд систем управління та плану організаційного розвитку в Біловодській ОТГ» Національний експерт з функціонального аналізу міжнародної організації ПРООН Роман Соболь 26.06.2019 провів робочу зустріч з керівництвом громади, поспілкувався зі структурними підрозділами селищної ради. Було обговорено ряд важливих питань, пов’язаних з оптимізацією структури та перспективами розвитку громади на майбутнє. Також було запропоновано соціологічне опитування для мешканців Біловодщини щодо визначення пріоритетних завдань та пошуку ефективної моделі розвитку.

Як зазначив експерт, враження від спілкування з громадою було дуже позитивне, відмічена професійна, компетентна та злагоджена робота всіх підрозділів селищної ради.

Робота над розробленням рекомендацій щодо підвищення ефективності системи управління та організаційного розвитку Біловодської громади триває.

Проект реалізується в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади», що фінансується Європейським Союзом.