«Біловодськ – столиця кінних заводів України».

0
101

Сьогодні, 15 лютого, прийняв естафету презентацій міні-проектів КЗ «Біловодський краєзнавчий музей» який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

.Співробітники музею разом з куратором проекту Олексієм Биковим представили результати проекту «Біловодськ – столиця кінних заводів України».

У заході прийняли участь селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, депутат Біловодської селищної ради Сергій Філоненко, директор КЗ «Біловодський районний краєзнавчий музей» Геннадій Верескун, начальник відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Світлана Джуніч, краєзнавці, управлінці кінних заводів, організатори та учасники проекту.

«Нині наш краєзнавчий музей подав заявку на участь у міжнародних проектах та до Українського фонду культури. Загальний обсяг фінансування — понад 5 мільйонів гривень. Залучення цих коштів дасть можливість розбудувати інфраструктуру об’єктів культурної спадщини, створити новий неповторний імідж Біловодщини. За його словами, одним із найважливіших завдань сьогодення Біловодської ОТГ є створення на базі краєзнавчого музею центру культурної спадщини. Він об’єднає всі музейні кімнати кінних заводів як філії районного музею та всі державні заповідники, розташовані на території громади.