Аналіз виробничого травматизму на підприємствах, організаціях і установах Біловодського району за 9 міс. 2019 року

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області надає інформацію про стан і аналіз виробничого травматизму на підприємствах, організаціях і установах району.

За 9 міс. 2019 року на підприємствах Біловодського району відбулося 3 нещасних випадків, які за результатами роботи комісії з розслідування нещасних випадків визнані страховими випадками ( пов’язаними з виробництвом), на них складені акти за формою Н-1.

При цьому травмувалося 3 людини, з них:

– загальний травматизм –3 людини.

10 серпня 2019року з приймальником молочної продукції ПрАТ Біловодський МРЗ

(Закритий перелом обох кісток нижньої третини лівої гомілки зі зміщенням, стадія фіксації)

14 серпня 2019 року з інженером-енергетиком Філії «Новоолександрівський кінний  завод № 64» державного підприємства «Конярство України» (Відкритий перелом нігтьової фаланги і пальця правої ступні)

У цих випадках виробничого травматизму комісія розслідування розробила відповідні заходи щодо недопущення подібних випадків травматизму.

У 2019 році на  підприємствах Біловодського району смертельних нещасних випадків не зареєстровано. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року по Біловодському району спостерігається тенденція до  зростання рівня виробничого травматизму  на 1 .