Актуальні питання розвитку Біловодської громади обговорили з представниками ПРООН

0
5

17 квітня 2019 року в кабінеті Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова відбулась зустріч представників селищної ради з представниками Програми Розвитку ООН Іриною Жученко, спеціалістом з розвитку потенціалу місцевого самоврядування, та Олексієм Пиріковим, спеціалістом з навколишнього середовища. Зустріч відбулася в рамках реалізації проекту Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Добре врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

В ході зустрічі обговорили важливість залучення громадськості до вирішення актуальних питань розвитку території, створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні, побудови ефективного діалогу між владою і громадськістю на принципах відкритості та прозорості, доступності адміністративних та муніципальних послуг, зміцнення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, нарощування потенціалу влади у процесі фінансової децентралізації, питання охорони довкілля.

Протягом зустрічі активно обговорювалась можливість створення Громадянської платформи прийняття рішень із залученням молоді, громадськості, осіб поважного віку та представників влади. Крім того, акцентували увагу на важливості розбудови ефективної системи управління твердими побутовими відходами та розглянули можливість започаткування ініціативи по роздільному збору відходів в навчальних закладах.

Наприкінці зустрічі Едуард Миколайович подякував нашим партнерам за підтримку громади в прагненні вирішення суспільно важливих питань розвитку та формування ефективної комунікації між владою та громадськістю. У подальшому сподіваємось на плідну співпрацю з міжнародними партнерами.