Адміністративні будівлі забезпечено настінними дезінфекторами

Під час карантину через спалах COVID-19 кожен з нас потенційно може інфікуватися. Тому кожен раз, виходячи з дому, пам’ятайте – ви наражаєте на небезпеку себе та інших людей. Радимо самоізолюватися та виходити з дому тільки у разі нагальної потреби. Виходячи з дому не забувайте одягати маски та гумові рукавички. У разі неможливості вимити руки – обробляйте їх дезінфектором.

Піклуючись про запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на території Біловодська, КНП «Біловодською БЛ», за дорученням селищної ради, було забезпечено настінними дезінфекторами адміністративні будівлі, які на даний час є місцями найбільшого скупчення людей. Так, антисепитки розташовано у приміщенні Біловодської багатопрофільної лікарні, ЦНАПі, будівлях Біловодської селищної ради.

Нагадуємо: неможливо провести повну дезінфекцію. Але можливо максимально зменшити ризики! Бережіть себе!

Переконливе прохання до підприємців Біловодської громади! Будь ласка, забезпечте настінними антисептиками приміщення магазинів, аптек та ін. Давайте піклуватися про себе та один про одного! Дякуємо!