9 серпня у селі Новоолександрівка відбулися загальні збори власників земельних паїв, на якому були присутні в.о.старости Новоолександрівського старостинського округу Володимир Циба, директор ТОВ «Біловодськ-Агро» Юрій Сергієнко та бухгалтер ТОВ «Біловодськ-Агро» Валентина Величко.
На засідання були запрошені представники Біловодської селищної ради – начальник відділу земельних відносин Роман Іванович та начальник юридичного відділу Іван Кутвіцький, які надали громадянам чіткі роз’яснення та вичерпні відповіді на питання стосовно підвищення орендної плати за договором оренди землі та укладення договорів оренди землі з іншим підприємством.