Візит селищного голови до ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни

0
18

9 Травня — не тільки прекрасний весняний день, але й незабутня, пам’ятна дата — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги і подякувати за мирне небо над нашими головами. Сьогодні, 7 травня 2019 року, селищний голова Едуард Олєйніков та голова ветеранської організації Валентина Негода відвідали ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни, завітали з привітаннями до Передері Івана Микитовича (с.Євсуг), Кобилятської Олександри Яківни (с.Парневе), Калюжного Олександра Марковича (с.Брусівка), Хаблак Людмили Василівни (с.Брусівка), Сергієнко Степана Сидоровича (с.Городище,) Бондарь Олени Іванівни (с.Городище), Мирошниченко Івана Федотовича (с.Данилівка). Зі сльозами на очах зустрічали гостей ветерани, бо для них це найголовніше та найболючіше свято, адже пам’ять про ті лихі роки назавжди залишилась в їхньому житті. Щиро бажаємо нашим ветеранам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!