6 золотих, 3 срібних і бронзова медаль поповнили спортивну скарбничку Біловодської громади

13 березня у Сєвєродонецьку проходив чемпіонат Луганської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років і до 17 років. Високих показників досягли вихованці Біловодської школи важкої атлетики, продемонструвавши гарну техніку виконання класичного ривка і поштовху.

Золото змагань здобула Валентина Логвиненко, якій не було рівних у ваговій категорії до 45 кг (в ривку підняла 52 кг в поштовху 62 кг), що в сумі більше нормативу майстра спорту України.
У категорії до 71 кг чемпіонкою стала Анастасія Ришкова з результатом в ривку 30 кг, у поштовху 39 кг.
Переможну ходу наших дівчат підхопили юнаки.
Чемпіоном в категорії до 55 кг став Олександр Кошарний з результатом в ривку 60 кг, у поштовху 75 кг.
У категорії до 61 кг звання чемпіона виграв атлет з Зелеківки Ігор Стрига, який в ривку підняв 75 кг, в поштовху 95 кг.
У ваговій категорії до 61 кг серед атлетів до 17 років рівних не було МС, чемпіону і рекордсмену України Олександру Хоружому в ривку до ваги 90 кг і в поштовху до ваги 100 кг.
Звання чемпіона та золоту медаль здобув МС, багаторазовий чемпіон України Богдан Тищенко в категорії до 67 кг з результатом в ривку 90 кг, у поштовху 113 кг.

Володарка срібної медалі Олександра Лігус у категорії до 64 кг підняла у ривку 39 кг і в поштовху 52 кг.
Срібло змагань у ваговій категорії до 67 кг здобув Ігор Ковальов з результатом в ривку 46 кг, в поштовху 53 кг.
У ваговій категорії до 73 кг срібну медаль отримав Андрій Супрун, який в ривку зафіксував 75 ​​кг і в поштовху 93 кг.

Бронзовою медаллю у категорії до 73 кг нагороджений учень Біловодського професійного аграрного ліцею Олександр Циркуняк, який підняв у ривку 66 кг і в поштовху 82 кг.

Залікові бали для команди також принесли Богдан Оруджов, Єгор Кузнєцов, Костянтин Ковальов, Анастасія Лушнікова.

Учасники змагань висловлюють подяку відділу молоді та спорту виконавчому комітету Біловодської селищної ради, ГО ВФСТ «Колос» і президенту федерації важкої атлетики Біловодської ТГ Валерію Бороннікову за організацію поїздки на чемпіонат області з важкої атлетики.