28 квітня -Всесвітній день охорони праці

З метою відзначення столітнього ювілею Дня охорони праці у 2019 році відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної радої було створено і затверджено оргкомітет та робочий план заходів з організації проведення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці.
19 квітня за участю заступника селищного голови В. Гніденка
та спеціалістами охорони праці підприємств та організацій району проведено семінар-нараду з підготовки та проведенню в районі Дня охорони праці під девізом “Безпечне та здорове майбутнє праці.
Проведено підсумки роботи з охорони праці на підприємствах району. За участі завідувача

сектором – страхового експерта з охорони праці Біловодського відділення УВД ФССУ у Луганської області був наданий аналіз виробничого травматизму по району та Луганській області.
Рекомендовано навчальним закладам району інформувати учнів про проведення Всесвітнього дня охорони праці і його значення для суспільства.