24 червня 2019 року відбувся виїзний прийом Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова громадян Брусівського старостинського округу, в якому взяли участь секретар ради Віктор Кучеров, керівники структурних підрозділів селищної ради та її виконавчого комітету. На прийом були запрошені депутат селищної ради Сергій Брус, в.о. директора ТОВ «Колос» Литвинівської МТС Андрій Засько, голова ГО «Майбутнє рідного села» Оксана Овчарова.
В ході зустрічі порушені питання щодо забезпечення житлом дитини-сироти, ремонту приміщення колишньої їдальні, надання субсидії, дотації на КРС, забезпечення сполучення між селами Брусівка, Литвинівка, Шуліківка – Біловодськ.
По всім питанням мешканцям було надане роз’яснення та консультації, а по окремим питанням надано доручення спеціалістам селищної ради для подальшого вирішення з залученням громадськості села та аграріїв даної території.