21 червня 2019 року був проведений мітинг- реквієм та покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. Цей пам’ятний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.
Величезні випробування випали на долю нашого народу, мільйони життів забрала ця найжорстокіша війна, величезні страждання принесла майже у кожну українську родину, хіба можливо забути ті страшні роки.
Віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей.
У ці дні ми згадуємо всіх тих, хто впав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, щоб наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя урятував мир.
Наш район був місцем важких кровопролитних боїв під час війни, і цю пам’ять ми повинні зберегти.
Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Другій світовій війні.
Вічна та світла їм пам’ять.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here