Відкриття віддаленого відділення Пенсійного фонду в с. Євсуг Біловодської ОТГ.

Незважаючи на будь-які економічні умови в органах Пенсійного фонду незмінним має залишатися одна мета – висока якість обслуговування громадян, вдосконалення організації роботи поліпшення якості обслуговування, щоб кожен, хто звертається на прийом, міг отримати повну вичерпну інформацію, затративши мінімум часу та коштів. Тому для покращення поінформованості населення та правової допомоги щодо пенсійного забезпечення 30 листопада поточного року в с. Євсуг, Біловодської об’єднаної територіальної громади запрацювало відділеня Пенсійного фонду.

Відкриття такого робочого місця дає змогу жителям навколишніх сіл не звертаючись до Біловодського об’єднаного  управління Пенсійного фонду вирішувати всі свої «пенсійні» справи, заощадивши цим час та витрати на транспорт, тому, будь який пенсіонер тут може отримати інформацію з питань пенсійного забезпечення.

У заході взяли участь: заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, начальник Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Ольга Шуліка, староста Євсузького старостинського округу Валерій Мороз та депутат від Євсузького старостинського округу Христина Харченко.

Створення належних умов обслуговування громадян, зручність, доступність, оперативність та якість надання послуг громадянам є пріоритетом в роботі Пенсійного фонду, а створення віддаленого робочого місця надає можливість наблизити надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів.