Урочисте шикування з нагоди Дня Збройних сил України.

6 грудня 2018 року в Біловодському районному військовому комісаріаті відбулося урочисте шикування особового складу з нагоди Дня Збройних сил України.

Із професійним святом усіх присутніх привітав заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко.

Вітаючи присутніх військовослужбовців Володимир Гніденко наголосив що сьогодення довело, що кожна країна повинна мати боєздатну армію для захисту її територіальної цілісності. Зазначив, що це свято справжніх воїнів – захисників нашої держави, адже протягом останніх чотирьох років, через складну ситуацію на сході країни, українська армія зросла та зміцніла. Відмітив, що завдяки високому бойовому духу, патріотизму та вагомій допомозі волонтерів наші воїни зуміли вистояти. Акцентував увагу, що ще необхідно прикласти багато зусиль для створення справжньої сучасної обороноздатної армії.

З нагоди свята заступник селищного голови, помічник народного депутата Сергія Шахова вручив колективу Біловодського районного військового комісаріату подяку від народного депутата України від політичної Партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова за вагомий внесок у зміцненні обороноздатності держави, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних сил України.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу підвищення бойової готовності, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних сил України грамотами Біловодської селищної ради нагороджені: солдат, стрілець-помічник гранатометника III відділення охорони взводу охорони Артем Діденко, старший солдат, стрілець-помічник гранатометника II відділення охорони взводу охорони Михайло Білокобильський, старший солдат, стрілець I відділення охорони взводу охорони Анатолій Свистула, старший солдат, стрілець II відділення охорони взводу охорони Роман Овчаренко та старший солдат, старший стрілець III відділення охорони взводу охорони Олександр Ковальов.

Шановні військовослужбовці, бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!