Робочий візит до Євсузького закладу загальної середньої освіти II- III ст

30 листопада 2018 року з робочим візитом до Євсузького закладу загальної середньої освіти II- III ст. побував заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, разом з начальником відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катериною Бас та головним спеціалістом відділу освіти Тетяною Харченко.

В навчальному закладі гості ознайомилися з впровадженням Нової української школи, оглянули класні кімнати, їдальню, спортивну залу, кімнату психологічного розвантаження, поспілкувалися з дітьми та педагогічним колективом та звернули увагу на проблемні питання, які потребують вирішення.

Також заступник селищного голови ознайомився з роботою дошкільного структурного підрозділу Євсузького закладу загальної середньої освіти I-III ст., під час спілкування з колективом були обговорені питання, які підіймалися колективом.

Загалом, заступник селищного голови залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив роботу та старання колективів навчальних закладів та запевнив присутніх, що Біловодська ОТГ зробить все можливе, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.