Зустріч гостей з м. Трускавець

6 листопада 2018 року до Біловодської гімназії завітала делегація НВК «Середня загальноосвітня школа №2 – гімназія» з м. Трускавець у складі: директора Романа Гудзеляка, заступника директора з навчально-виховної роботи Руслани Болюк, вчителя географії Галини Ключник та вчителя інформатики Андрія Дробчака та 12 дітей (7-11 класів), в рамках проекту освітнього обміну між Луганською і Львівською областями «Змінимо країну разом».

Гостей радо зустріли хлібом-сіллю та зворушливими привітаннями учні Біловодської гімназії.

З вітальним словом до присутніх звернулися: заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катерина Бас та директор Біловодської гімназії Лариса Погоріла.

В актовій залі на гостей чекав чудовий святковий концерт, підготовлений учнями та вчителями гімназії . З вітальними словами на сцену були запрошені директори шкіл – учасників проекту, а саме: Лариса Погоріла та Роман Гудзеляк. Від представників Львівської області на згадку про зустріч Біловодська гімназія отримала подарунки. Концерт відбувався в теплій та дружній атмосфері.

Захід підготували: заступник директора з виховної роботи Олена Дем’яненко, вчитель української мови та літератури Людмила Дреєва, педагог – організатор Ярослава Розумна та вчитель музичного мистецтва Сергій Бердецький.

Наші гості стали учасниками майстер-класів «Арт-терапія» під керівництвом психолога Біловодської гімназії Анастасії Авраменко і заступника директора з навчально-виховної роботи Інни Авраменко та «Схід і Захід – разом», який підготували заступник директора з виховної роботи Олена Дем’яненко та заступник директора з початкових класів Віра Єресковська.

Приємно вразила наших колег екскурсія до етнографічного музею Біловодської гімназії «Світлиця», де вихованці гуртка «Юні етнографи» провели пізнавальну екскурсію про історичне минуле нашого краю, а Катерина Супрун – пенсіонер, вчитель української мови та літератури, ознайомила усіх присутніх зі своїми художніми виробами: вишитими картинами, сорочками, рушниками.

Наприкінці зустрічі гості відвідали виставку лауреата Всеукраїнських фестивалів народного мистецтва, дипломанта обласних виставок, вчителя художнього мистецтва Біловодської гімназії Василя Кувічка, який ознайомив присутніх зі своїми картинами.

Після святкового концерту діти відвідали один з найстарійших та найвідоміших кінних заводів України – Деркульський кінний завод. Де діти мали можливість покататися на конях та отримали яскраві враження!

Зустріч завершилася символічно. На подвір’ї Біловодської гімназії діти посадили саженці верби та калини, які були привезені нашими друзями з м.Трускавець.Верба та калина здавна уособлюють красу нашої України і споконвічно є атрибутами українського народу.

Позитивні емоції, гарний настрій та купа вражень завершили нашу зустріч.