Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Щорічно, у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року це свято випало на 4 листопада.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, з тими, хто має проблеми зі здоров’ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами і т.п. Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв’язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято. Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей найбільше. Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих хто опинився у складних життєвих ситуаціях.

Сьогодні, з нагоди професійного свята, у малому залі Біловодського районного Будинку культури відбулися урочистості.

Зі святом, усіх присутніх привітав селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков: «Соціальні служби перебувають з людиною із самого народження і до самого кінця її життєвого шляху. Коли людині найважче і коли відбуваються якісь зміни у житті, у той період, коли їй найскладніше, саме тоді на допомогу приходите ви – соціальні працівники. Найчастіше соціальні працівники заміняють, інколи батьків дітям, людям похилого віку – близьких.Саме ви надаєте людям допомогу, вкладаючи частину своєї душі. Хочу побажати вам поваги від тих людей на яких ви працюєте, яким надаєте послуги. Коли буде їхня повага, то ви розумітимете, що вкладаєте частину своєї душі не просто так. Здоров’я вам і вашим родинам. Терпіння та порозуміння!

Заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко також щиро привітав усіх соціальних працівників зі святом: « Щиро дякую за щоденні подвиги, тому що спілкуватися з людьми у нинішній ситуації – складно, і не кожен розуміє, що ви також люди, які заслуговують на повагу. Вітаю зі святом та хочу побажати, щоб з кожним роком у нас в Україні ставало усе менше тих, хто потребує допомоги від держави.».

Та, користуючись нагодою, переказав слова вітання від народного депутата України Сергія Шахова.

Під час заходу, грамотами Біловодської селищної ради , а також, подяками від народного депутата від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова було нагороджено працівників соціальної сфери.

По закінченню урочистостей, свої таланти гостям заходу дарували аматорські колективи Біловодського районного Будинку культури.