Робоча зустріч співробітників соціальної сфери виконавчого комітету Біловодської селищної ради з консультантами ПРООН

6 листопада 2018 року під головуванням заступника голови Біловодської селищної ради Володимира Гніденка. пройшла робоча зустріч працівників виконкому Біловодської селищної ради, відповідальними за роботу щодо соціальних питань з консультантом ПРООН Оленою Єсипенко .

Під час спілкування було обговорено відповідний план заходів Програми, який включає заходи з поліпшення законодавства щодо ґендерних аспектів правосуддя та забезпечення більш ефективної політики, орієнтованої на потреби жертв насильства як на рівні цільових громад, так і на рівні Луганської області.

Однією із пріоритетних тем зустрічі було обговорення питання підтримки людей, які постраждали від сексуального та домашнього насильства, шляхом вдосконалення роботи державних інституцій, до компетенції яких віднесено надання послуг цієї категорії громадян.