Нагородження працівників соціальних служб Біловодської селищної ради у місті Сєвєродонецьк

31 жовтня 2018 року делегація Біловодської об’єднаної територіальної громади взяла участь у обласних святкових заходах, присвячених Дню працівників соціальної сфери України, що відбулися у місті Сєвєродонецьк.

За вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної і гуманітарної політики подяки Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення вручені Сєріковій Олені Миколаївні, начальнику служби у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради та Чумак Ларисі Вікторівні, директору Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.