До уваги мешканців Біловодської ОТГ!

З метою визначення пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади на найближчі 5 років, за підтримки відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Луганській області та Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, Біловодською селищною радою було розпочато розробку Стратегії розвитку Біловодської ОТГ до 2023 року.

Пропонуємо всім бажаючим долучитися до цієї роботи. Проектні пропозиції, які пропонується включити до Стратегії розвитку Біловодської ОТГ до 2023 року, надсилати до управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради (e-mail: ueritbel@ukr.net) за визначеною формою до 10 грудня 2018 року.

З формою заповнення можна ознайомитись за посиланням. посилання1

Звертаємо увагу, що при заповненні форми на проекти, необхідно визначити номер завдання, на виконання якого спрямовано проектну пропозицію.

З переліком завдань, включених до Стратегії розвитку Біловодської ОТГ до 2023 року, можна ознайомитись за посиланням. посилання2