Навчання з представниками старостинських округів

Сьогодні, 21 листопада 2018 року керуючий справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілія Полторак, начальник відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олексій Стрига, головний спеціаліст, зоотехнік відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради Наталія Водолазська, провели навчання з посадовими особами старостинських округів, адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради, які безпосередньо займаються прийомом документів для виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби, передбаченої Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107.

Перед початком навчання, керуючий справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілія Полторак, порушила питання перед представників старостинських округів щодо уточнення списку одиноко проживаючих членів сімей померлих (загиблих) ветеранів війни, учасників війни, які користуються пічним опаленням та потребують додаткових коштів на придбання альтернативного палива (дрова).

Під час практичних розглядів документів що були надані для оформлення спеціальної бюджетної дотації звернута увага на правильність та строки подання документів, уточнені нові форми журналу обліку та відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк станом на 01 грудня 2018 року, надані відповіді на всі поставлені питання.

Тренінг «Дослідження за участі громади: громадська безпека і соціальна згуртованість»

У місті Сєвєродонецьк 17-19 листопада відбувся тренінг «Дослідження за участі громади: громадська безпека і соціальна згуртованість», за участі посадових осіб місцевого самоврядування, працівників соціальної сфери та громадськості Луганської області. Біловодську ОТГ представляли: Оксана Мурашова – головний спеціаліст сектору інвестиційної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, Ірина Грищенко – завідувач відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради, Ірина Баришенко – голова ГО «Євсуг діє» та Ольга Циба – голова ГО «Ми за майбутнє 2018».

На тренінгу було докладно роз’яснено методи та етапи соціологічних досліджень та можливі аналітичні інструменти: фокус-групи, масові опитування, SWOT аналіз. Особливу увагу було приділено картуванню громади, як одному з найдоступніших інструментів популяризації та презентації власної території. Кожен бажаючий може поставити позначку на карті і відмітити цікаве місце або будівлю, будь-то якийсь будинок, пам’ятник культури або місце відпочинку. Широке залучення громадськості до цього процесу дозволить максимально наповнити карту та зменшити кількість білих плям на ній.

Дякуємо тренерам за плідну працю, будемо втілювати отриманні знання на практиці.