Урочистості з нагоди Дня працівника культури

Сьогодні, 9 листопада, в Біловодському районному Будинку культури з професійним святом вітали працівників культури, аматорів народного мистецтва та майстрів народної творчості Біловодської ОТГ.

Привітати з професійним святом працівників культури прийшли селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко.

Звертаючись до працівників культури, аматорів народного мистецтва, ветеранів галузі, керівник Біловодської селищної ради відмітив, що своєю яскравою творчістю та високою виконавською майстерністю, невичерпним талантом, енергією, нескінченним оптимізмом та щоденним бажанням творити, вони єднають людей, примножують добро і красу у світі, несуть позитив в громаду, створюють добрий настрій прихильникам своєї творчості.

Кращі представники галузі, аматори народного мистецтва, переможці конкурсів-фестивалів районного та областного рівнів було нагорожено почесними грамотами Біловодської селищної ради, а також, подяками від народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова.

Вітаючи з професійним святом всіх, хто за покликом душі назавжди поєднав своє життя із творчістю, заступник селищного голови Володимир Гніденко переказав вітання від народного депутата України Сергія Шахова, та побажав присутнім здоров’я, здійснення всіх творчих планів, надій і мрій, щоб кожен новий день був сповнений світлою радістю, натхненням та життєвими перемогами.

Дякуючи шановним гостям за вітання, начальник відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Світлана Джуніч також привітала колег зі святом та відзначила вагомий вклад у розвиток культури митців Біловодського районного Будинку культури, працівників сільських будинків культури та клубів, аматорів сцени та всіх майстрів народного мистецтва Біловодської ОТГ.

Аматори сцени районного палацу культури привітали колег піснями та танцями.