Привітання ветерана з 95- річним ювілеєм

5 листопада 2018 року в смт. Біловодськ своє славне 95 річчя відсвяткував учасник бойових дій під час Другої світової війни, чуйна та добра людина – Микола Романович Вегеря.

В теплому колі рідних, друзів та сусідів відзначав свій чудовий ювілей герой свята.

До вітань долучились селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, голова районної організації ветеранів України Валентина Негода, головний редактор Біловодської районної газети «Вісті Біловодщини» Антоніна Котилевська та колектив Біловодського районного Будинку культури «Натхнення» .

Звертаючись до Миколи Романовича, вони відзначили, що життя його є прикладом вірності, відповідальності, працелюбства і порядності для молоді. Подякували ювіляру за багаторічну працю та активну життєву позицію, побажали міцного здоров’я, душевного спокою, гарного настрою та подарували квіти і цінні подарунки.