Нагородження працівників соціальних служб Біловодської селищної ради у місті Сєвєродонецьк

31 жовтня 2018 року делегація Біловодської об’єднаної територіальної громади взяла участь у обласних святкових заходах, присвячених Дню працівників соціальної сфери України, що відбулися у місті Сєвєродонецьк.

За вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної і гуманітарної політики подяки Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення вручені Сєріковій Олені Миколаївні, начальнику служби у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради та Чумак Ларисі Вікторівні, директору Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Щорічно, у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року це свято випало на 4 листопада.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, з тими, хто має проблеми зі здоров’ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами і т.п. Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв’язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято. Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей найбільше. Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих хто опинився у складних життєвих ситуаціях.

Сьогодні, з нагоди професійного свята, у малому залі Біловодського районного Будинку культури відбулися урочистості.

Зі святом, усіх присутніх привітав селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков: «Соціальні служби перебувають з людиною із самого народження і до самого кінця її життєвого шляху. Коли людині найважче і коли відбуваються якісь зміни у житті, у той період, коли їй найскладніше, саме тоді на допомогу приходите ви – соціальні працівники. Найчастіше соціальні працівники заміняють, інколи батьків дітям, людям похилого віку – близьких.Саме ви надаєте людям допомогу, вкладаючи частину своєї душі. Хочу побажати вам поваги від тих людей на яких ви працюєте, яким надаєте послуги. Коли буде їхня повага, то ви розумітимете, що вкладаєте частину своєї душі не просто так. Здоров’я вам і вашим родинам. Терпіння та порозуміння!

Заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко також щиро привітав усіх соціальних працівників зі святом: « Щиро дякую за щоденні подвиги, тому що спілкуватися з людьми у нинішній ситуації – складно, і не кожен розуміє, що ви також люди, які заслуговують на повагу. Вітаю зі святом та хочу побажати, щоб з кожним роком у нас в Україні ставало усе менше тих, хто потребує допомоги від держави.».

Та, користуючись нагодою, переказав слова вітання від народного депутата України Сергія Шахова.

Під час заходу, грамотами Біловодської селищної ради , а також, подяками від народного депутата від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова було нагороджено працівників соціальної сфери.

По закінченню урочистостей, свої таланти гостям заходу дарували аматорські колективи Біловодського районного Будинку культури.

Про проведення засідання Робочої групи з громадської безпеки

31 жовтня відбулося чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки.

У заході прийняли участь спеціаліст ПРООН з соціальної мобілізації Еміль Коренєв, заступник Біловодської селищної ради Віталій Овчаренко, представники органів місцевого самоврядування, поліції, лідери та активісти громадських організацій Біловодської об’єднаної територіальної громади.

Еміль Коренєв повідомив, що Біловодська селищна об’єднана територіальна громада є громадою-партнером ПРООН серед трьох обраних громад Луганської області та платформою для розповсюдження досвіду співпраці з ПРООН. Акцентовано було увагу на можливостях для громадських формувань, що відкриваються в напрямку співпраці з донором та розкриття потенціалу до соціального згуртування та єдності з метою вирішення спільних проблемних питань. Оголошення чергового грантового конкурсу очікується на початку наступного року, тому громадськість вже сьогодні може готуватися до нього, накопичуючи ідеї та пропозиції.

Володимир Мірошник, начальник сектору моніторингу Біловодського  відділу поліції, ознайомив присутніх зі станом злочинності на території Біловодської громади та більш детально зупинився на результатах реалізованого за підтримки ПРООН та Біловодської селищної ради проекту «Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Біловодськ Луганської області». Ним було зауважено, що реалізація даного проекту сприяла суттєвому зменшенню дорожньо-транспортних пригод, а встановлене обладнання відеоспостереження неодноразово ставало в нагоді при розкритті та попередженні злочинів. Він також відповів на запитання учасників групи щодо покращення безпеки жителів громади у старостинських округах та превенції правопорушень.

Представники громадських організацій «Дивокрай – 2008» та «Євсуг діє» поділилися успішним досвідом впровадження міні ініціатив на своїх територіях, а також наголосили на тому, що спільна реалізація проектів позитивно впливає на інтеграцію та соціальну згуртованість різних верств населення.

Наприкінці зустрічі Еміль Коренєв зауважив про необхідність включення питань покращення громадської безпеки мешканців до Стратегії розвитку Біловодської ОТГ, а також про поглиблення взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю.