Засідання робочої групи з представниками Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO)

4 жовтня 2018 року до Біловодського районного Будинку культури завітали представники Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), щоб взяти участь у засіданні робочої групи та обговорити програму покрашення централізованого водопостачання в населених пунктах на території Біловодської ОТГ.

З консультантом DESPRO з питань стратегічного планування та моніторингу Оленою Козлюк зустрілися заступник Біловодського селищного голови Микола Тертичний , начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Віталій Мажула, завідувач сектору інвестиційної дільності управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Анастасія Капінус та представники старостинських округів Біловодської об’єднаної територіальної громади.

Учасники зустрічі обговорили заходи з реконструкції та будівництва мереж централізованого водопостачання в населених пунктах Біловодської ОТГ.

Форма спілкування відбувалася у форматі діалогу.