Урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти

Традиційно, в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя.

З нагоди Дня працівників освіти в Біловодському районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам. У святково вбраній залі зібралися представники керівництва Біловодської ОТГ та педагогічних колективів громади – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, а також учні навчальних закладів Біловодської об’єднаної територіальної громади.

Зі святом працівників освіти прийшли привітати селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко та начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катерина Бас.

«За час професійної діяльності педагог навчає тисячі дітей, віддаючи кожному з них частину свого серця. Вчитель має стрижень, фундаментом якого є любов до дітей, до своєї країни. Біловодській ОТГ є чим пишатися».- наголосив Едуард Олєйніков.

З найкращими побажаннями до освітян звернувся заступник селищного голови та помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко, а також, користуючись нагодою передав слова вітання від народного депутата України Сергія Шахова.

Кращі педагоги освітніх закладів з нагоди свята отримали почесні грамоти та подяки, а також подарунки від народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова.

На завершені урочистої частини на усіх присутніх чекав святковий концерт за участі аматорських колективів Біловодського районного Будинку культури та учнів Біловодської районної школи мистецтв.