Урочисті проводи призовників осіннього призову 2018 року на службу до лав Збройних Сил України.

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в Біловодському районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія – завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Цього теплого осіннього дня, щоб провести хлопців, в залі зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили: заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, військовий комісар, підполковник Олег Лазаренко та голова районної організації ветеранів України Валентина Негода, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть батьки та рідні.

В рамках заходу новобранцям було вручено пам’ятні подарунки та влаштовано святковий концерт.