Участь у семінарі «Планування проекту. Проектний менеджмент»

26 жовтня працівники управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради відвідали семінар-тренінг в м. Сєвєродонецьк на тему “Планування проекту. Проектний менеджмент”, який було організовано Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках проекту “Партнерство для розвитку міст” за фінансової підтримки Федерації Канадських муніципалітетів.

Учасникам семінару було акцентовано увагу на важливості стратегічного планування соціально-економічного розвитку територій та формуванні «портфелю проектів», спрямованих на досягнення стратегічних цілей розвитку. Ознайомились з можливими джерелами фінансування проектів, розглянули основні вимоги до складання проектної заявки на прикладі Державного фонду регіонального розвитку.

Запрошений експерт з проектного менеджменту заступник виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області Альберт Зінченко проінформував присутніх про реалізацію обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2017-2018 роках, а також про заснування у цьому році щорічного обласного фестивалю реалізованих проектів місцевого розвитку “Спроможна громада”.

Дякуємо організаторам заходу в особі виконавчого директора Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталії Бойко за цікавий і корисний тренінг, працюємо над втіленням отриманих знань на практиці та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!