Участь Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова в форумі « Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

25-26 жовтня 2018 року у місті Краматорськ Донецької області за підтримки. ;Ради Європи проходить форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

В заході взяв участь селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков.

Форум організовано Донецькою обласною державною адміністрацією, Луганською обласною державною адміністрацією, Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України за підтримки Ради Європи:

• Програма « Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»
  • Проект « Внутрішнє переміщення в Україні», що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу « Партнерство заради належного врядування»
  • Проект « Захист національних меншин, включаючи ромів та мови меншин в Україні»
  • Проект « Зміцнення підтримки національних меншин в Україні».

Форум відбувається за участі народних депутатів України – членів Комітету, голів профільних підкомітетів та органів місцевого самоврядування України, представників всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертного та наукового середовища, міжнародних партнерів та інших.

В рамках заходу планується обговорити стан розвитку місцевого самоврядування та актуальні питання законодавчого регулювання у зазначеній сфері,, стратегічне планування як інструмент нової регіональної політики, розвитку суспільного мовлення та мовлення громад, інструменти безпеки в громадах, а також, ознайомитись з європейським досвідом та стандартами у відповідних сферах.