Про реорганізацію місцевих загальних судів

На виконання Указу Президента України від 29 грудня 2017 року № 451 «Про реорганізацію місцевих загальних судів» 13 вересня 2018 року було здійснено державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи – Біловодський окружний суд Луганської області.

Територіальна юрисдикція Біловодського окружного суду Луганської області поширюється на Біловодський, Міловський та Станично – Луганський  райони Луганської області.

У зв’язку з розширенням штату, за значної підтримки керівництва територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області 25 вересня 2018 року було придбано будівлю, яка розташована поряд з приміщенням Біловодського районного суду Луганської області (колишнє приміщення ДАІ). На теперішній час ведеться реконструкція вищезазначеної будівлі.

Тому звертаємося до мешканців селища Біловодськ бути обережними та без відома керівництва Біловодського районного суду Луганської області не заходити на територію цієї будівлі.

Також звертаємо увагу, що Біловодський районний суд Луганської області продовжує судочинство до завершення процесу його ліквідації та початку роботи новоутвореного суду.

У відповідності до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» початком роботи новоутвореного суду є день опублікування в газету «Голос України» повідомлення голови відповідного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Про початок роботи Біловодського окружного суду Луганської області буде повідомлено додатково.

Прес-служба   Біловодського районного суду

Луганської області