Мітинг на честь 74- ї річниці визволення України від німецько- фашистських загарбників.

Вже сімдесят чотири роки відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок Другої світової війни.

Безжальне колесо кровопролитної війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідної нам Біловодщини. І зараз, у ці дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.

Сьогодні, 26 жовтня, біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров, голова районного союзу ветеранської організації Валентина Негода, підполковник військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату Олег Лазаренко, співробітники Біловодського районного відділу поліції та громадськість Біловодської ОТГ.

“Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував селище в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні ” – зазначив у своїй промові Віктор Кучеров.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив Україну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до меморіалу Слави.