До відома населення, що займається вирощуванням великої рогатої худоби

Продовжується прийом документів від фізичних осіб, для оформлення спеціальної бюджетної дотації за вирощений молодняк великої рогатої худоби передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 07.02.2018 року. За 9 місяців 2018 року в Луганській області даною бюджетної дотацією скористались 5320 осіб, за вирощування 10431 голів молодняка ВРХ. Сума виплат в цілому по області складає 3 млн. 308,6 тис. грн.

Даною бюджетною дотацією скористалися й 495 жителів Біловодської громади, за вирощування 988 голів молодняка. Сума виплат за два етапи дотації складає 637 тис.500 грн.

Прийом документів для оформлення спеціальної бюджетної дотації здійснюється в усіх старостинських округах Біловодської об’єднаної територіальної громади.

На даний час, усі хто подав відповідний пакет документів, отримують або вже отримали відповідні гроші.

Нагадуємо:

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі, за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатою худоби, що народився у господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається за кожні 4 місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

– за утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

– за утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

– за утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців —1500 грн. за голову.

Загальний обсяг не може перевищувати 2500 грн. за 1 голову.

Перелік документів для отримання дотації, копії:

• паспортів молодняка ВРХ, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорта громадянина України;
  • довідки про відкриття рахунка в банку;
  • ідентифікаційного коду фізичної особи.
  • згоду на обробку персональних даних.

Зазначені документи приймаються до 1 грудня 2018 року.

Подача документів здійснюється за місцезнаходженням домогосподарства.

Телефон для довідок (066)103-17-25