До уваги населення, що займається сільськогосподарською діяльністю

Норвезька рада по справам біженців (NRC) спільно з відділом агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради провела дві інформаційних сесії та консультацій в галузі тваринництва (ВРХ та домашня птиця) та рослинництва.

Данні тренінги з рекомендаціями та консультаціями для населення були присвячені таким темам як: виробництво сільськогосподарської продукції, покращення виробництва та підвищення продуктивності, сучасні методики та рішення в сільському господарстві, і т.і.

Тренінги були проведені на території Плугарського та Євсугского старостинських округів.

Третя інформаційна сесія  буде проведена в селищі Біловодськ 30.10.2018 року  в приміщенні Районного будинку культури, початок о 10:30

Тренінг буде проведений для населення, для якого головним джерелом доходу є великий рогата худоба, домашня птиця або рослинництво.

Участь в  тренінгах безкоштовна.

Запрошуємо всіх жителів Біловодщини прийняти участь в тренінгах та покращити свої знання в галузі сільського господарства.