Робоча зустріч народного депутата України від партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова з активом Біловодської районної організації

13 вересня 2018 року з робочим візитом до свого виборчого округу , Біловодської об’єднаної територіальної громади завітав народний депутат України від партії «НАШ КРАЙ» Сергій Шахов.

У Біловодському районному Будинку культури Сергій Шахов провів робочу зустріч з виборцями . Під час спілкування мешканцям Біловодської об’єднаної територіальної громади було надано обґрунтовані відповіді з питань соціального та правового захисту. В зустрічі прийняли участь Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков, заступник Біловодського селищного голови, помічник народного депутата України від партії «НАШ КРАЙ» Володимир Гніденко та інші посадові особи.

Народний депутат України відповів на всі запитання присутніх, які стосувались перспектив реформи децентралізації, ремонту доріг та забезпечення транспортного сполучення між селами, впровадження освітньої реформи, надання допомоги на ремонт будівель, тощо.

А також, закликав до подальшої дієвої співпраці, конструктивного діалогу, активної позиції, наданні ділових та аргументованих пропозицій для розвитку соціально-економічної сфери Біловодської об’єднаної територіальної громади.