Новоолександрівка відсвяткувала День села

12 вересня в Новоолександрівському Будинку культури Біловодської ОТГ зібрались і місцеві і приїжджі. Тут з піснями і пригощаннями по-родинному затишно мешканці с.Новоолександрівка відзначали День села.

Розпочалося свято із дитячих забав для малечі.

Щирі слова привітань лунали від гостей свята, Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова, секретаря Біловодської селищної ради Віктора Кучерова та голови районної організації ветеранів України Валентини Негоди .

Багато відзнак , а також пам’ятний подарунок – мотокосу, вручили Біловодський селищний голова та секретар селищної ради мешканцям Новоолександрівки за активну співпрацю з Біловодською селищною радою з благоустрою села, активну громадську діяльність та з нагоди Дня заснування села Новоолександрівка. Подяками селищної ради відзначені: голова фермерського господарства « Агроліс» Олександр Щербак, заступник керівника філії Новоолександрівського кінного заводу № 64 Сергій Бондарь та мешканець села Новоолександрівка Василь Шавлак.

Сердечно вітали селян піснями та танцями народний вокальний ансамбль Біловодського районного Будинку культури  « Козаченьки», солістка Біловодського районного БК Анна Рогозян, а також аматори художньої самодіяльності Новоолександрівського Будинку культури.

Після нагородження та вручення подарунків всі пригостилися смачною кашею та юшкою.

Щиро вдячні жителям села за теплу атмосферу та активну участь в організації чудового свята!