Біловодщина ділиться своїм досвідом з колегами із Сумщини в напрямку співпраці з міжнародними організаціями

11 вересня в рамках Програми «Відновлення та розбудова миру», яка реалізується ПРООН за підтримки Європейського союзу, з навчальним візитом Біловодську ОТГ відвідала делегація з Сумської області. Гостей зустріли голова Біловодської об’єднаної територіальної громади Едуард Олейников, заступники голови селищної ради Віталій Овчаренко та Микола Тертичний, секретар селищної ради Віктор Кучеров.

Гості з Сумщини відвідали Біловодський Центр надання адміністративних послуг, де керівник ЦНАП Наталія Іванова поділилась досвідом організації надання послуг населенню громади та інноваційними підходами в роботі ЦНАП. Акцентована увага була на співпраці з ПРООН, результатом якої, з-поміж іншого, стало облаштування 6 віддалених робочих місць в найбільших селах громади.

Начальником управління економічного розвитку і торгівлі Біловодської селищної ради Оленою Шилобрид було ознайомлено гостей з практикою ефективних моделей партнерства виконавчого комітету селищної ради та громадськості при реалізації спільних проектів, спрямованих на розвиток території. Наведено успішні приклади реалізації проектів в рамках співпраці з ПРООН.

Про діючи цільові програми з підтримки агропромислового комплексу та досвідом з організації роботи з населенням в цьому напрямку поділився начальник відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Олексій Стрига.

Свою продукцію гостям презентував один з лідерів харчової промисловості Луганщини – ПрАТ «Біловодський маслоробний завод», який в поточному році також долучився до співпраці з міжнародними донорами та реалізував проект з розширення потужностей виробництва молочної продукції за підтримки Програми Розвитку ООН.

Крім того, гості відвідали пам’ятник архітектури ХІХ століття, візитівку Біловодщини – Свято-Троїцький храм, який своєю рідкісною красою нікого не залишає байдужим.

Завітали до Данилівського старостинського округу, де ознайомились на практиці з роботою віддаленого робочого місця ЦНАП.

Але найбільші враження у гостей залишились після відвідування унікального об’єкту історико-культурної спадщини, пам’ятника архітектури XVIII-XIX століть – Деркульського кінного заводу № 63.

Ми впевнені, що даний візит стане підґрунтям до подальшої плідної співпраці та дружби між Біловодською ОТГ та нашими гостями.