Зустріч заступника голови обласної державної адміністрації О.П. Лішик з керівництвом Біловодської селищної ради, керівниками структурних підрозділів, управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради

3 серпня 2018 року відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Ольги Лішик з керівництвом Біловодської селищної ради, керівниками структурних підрозділів, управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради.

Обговорили нагальні питання та проблеми, які потребують вирішення:

• Надання допомоги у створенні та облаштування спеціалізованого каналу зв’язку між Луганською ОДА та Біловодською селищною радою для проведення нарад в онлайн-режимі (скайп-конференцій) (Олєйніков Едуард Миколайович – селищний голова Біловодської селищної ради).
  • Про перспективи, строки та стан фінансування будівництва дитячого будинку сімейного типу в селищі Біловодськ (Сєрікова Олена Миколаївна – начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради).
  • Вирішення питання фінансування проектів, щодо капітального ремонту районних закладів культури, поданих відділом культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради, на конкурс проектів ДФРР та яким чином можна залучити кошти з ДФРР. (Джуніч Світлана Олександрівна – начальник відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради).
  • Залучення обласних культурно-мистецьких закладів до виїзних концертів до Біловодської ОТГ (термін раз в квартал) (Джуніч Світлана Олександрівна – начальник відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради).
  • Започаткування обласного кінно – спортивного, фольклорно –етнографічного фестивалю «Золота підкова» на базі Деркульського кінного заводу (Верескун Геннадій Якович – директор комунальної установи «Біловодський районний краєзнавчий музей»).
  • Надання допомоги у фінансуванні, щодо створення картинної галереї в смт. Біловодськ та поповнення її фондів (Верескун Геннадій Якович – директор комунальної установи «Біловодський районний краєзнавчий музей»).
  • Надання допомоги у створенні обласного туристичного маршруту через смт. Біловодськ та залучити до вирішення даного питання Управління екології Луганської ОДА (Верескун Геннадій Якович – директор комунальної установи «Біловодський районний краєзнавчий музей»).
  • Надання допомоги щодо отримання документів на право власності об’єктів, які належать ДП «Конярство України» для подальшого оформлення технічних умов «Реконструкція комерційного вузла обліку топочних Новоолексанрівського КЗДО, Новолимарівського КЗДО, Городищенського КЗДО, Новодеркульського КЗДО, ДЮСШ» (Бас Катерина Сергіївна – начальник відділу освіти виконавчого комітету селищної ради).
  • Вирішення питання ремонту дорожнього покриття, яке знаходиться в незадовільному стані та може призвести до травмонебезпечних ситуацій під час підвозу дітей до навчальних закладів (Бас Катерина Сергіївна – начальник відділу освіти виконавчого комітету селищної ради).
  • Вирішення питання дефіциту кадрів в медичних закладах Біловодської ОТГ. Забезпеченість лікарями ПМД складає 42% від потреби. Середнє навантаження на лікаря (включно з педіатрами) становить 2370 осіб, що значно знижує якість послуг ПМД. (Гарковець Раїса Петрівна – в.о. головного лікаря, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення).
  • Відсутність гістологічної лабораторії в районі та лабораторії, яка проводить цитологічне дослідження на рак шийки матки на безоплатній основі або за договором, не дає можливості забезпечити скринінгове обстеження контингентів жінок на рак шийки матки, так як багато з них відмовляються робити це за плату, а виділити кошти з місцевого бюджету неможливо, бо це питання не врегульовано на обласному рівні офіційно. (Гарковець Раїса Петрівна – в.о. головного лікаря, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення).
  • Вирішення питання, щодо забезпечення необхідною кількістю вакцини для імунізації населення Біловодського району:

АДП-м – 30%;

ОПВ – 20%;

АДП – 10%;

КПК – 15% ;

• Відсутність в районі пересувного ФЛГ-кабінету, що не дає можливості охопити скринінговими флюорографічними обстеженнями населення груп ризику у сільській місцевості і сприяє збільшенню випадків виявлення туберкульозу та онкології бронхо-легеневої системи у занедбаному стані. (Овчинніков Вадим Олександрович – завідуючий господарством, юрисконсульт).

Перед зустріччю разом з Біловодським селищним головою Едуардом Олєйніковим завітали до Біловодської районної бібліотеки та поспілкувалися про щляхи вирішення проблем районного закладу.