Забезпечено першу виплату компенсації за Програмою енергозбереження для населення

З метою фінансової підтримки жителів Біловодської ОТГ на проведення заходів з енергоефективності в житлових будинках прийнято Програму енергозбереження для населення Біловодської ОТГ Луганської області на 2018-2020 роки.

Програмою передбачається відшкодування частини тіла кредиту, отриманого позичальниками на цілі з енергозбереження та енергоефективної модернізації житлових будинків у ПАТ «Державний ощадний банк України» у розмірі 5 відсотків від розміру суми кредиту, але не більше 3 тис. грн. за одним кредитним договором.

На сьогоднішній день з бюджету ОТГ смт. Біловодськ уже здійснено першу виплату компенсації за 24 кредитними договорами. Сума компенсації склала 22365,00 грн.

За довідками з питань отримання компенсації за Програмою звертайтесь до відділення Ощадбанку або в Контакт-центр за тел.: 2-03-50; +38 (050) 0855005.