Підготовка до реалізації проектів – переможців триває

Відповідно до Розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 9 липня 2018 року № 523 « Про затвердження переліку переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку» від Біловодської ОТГ переможцями визнано 7 проектів у сфері освіти, культури та охорони здоров’я.

Наразі громадськими організаціями ведеться збір коштів на співфінансування проектів, що пройшли конкурсний відбір на обласний конкурс проектів місцевого розвитку у 2018 році.

На стадії укладання договорів між Біловодською селищною радою та Луганською обласною державною адміністрацією щодо отримання субвенції з обласного бюджету та реалізації проектів – переможців конкурсного відбору проектів.

Питання впровадження проектів знаходиться на постійному контролі голови Біловодської селищної ради.