Наслідки негоди 7.08.2018

Десятки викорчуваних дерев, затоплені вулиці та пошкоджені мережі електропостачання – Біловодщиною знов розгулялася негода. Людських жертв немає, але злива добряче налякала мешканців Біловодської ОТГ.

Усього кілька хвилин негоди та цього стало достатньо – сильний вітер повалив дерева, а шалена злива затопила вулиці.

Так, внаслідок негоди, на перехресті вул. Центральної та вул. Філоненка, на легковий автомобіль впало велике дерево заблокувавши автомобільний рух. .На вул. Козюменського дерево впало на житловий будинок.

В найкоротший термін, за розпорядженням Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова, комунальною службою Біловодської селищної ради а також представниками ДСНС було здійснено кряжування стовбурів повалених дерев за допомогою бензопили.

Великі та старі дерева дуже часто стають причиною аварійних ситуацій. Високі та аварійні дерева чіпляють та обривають дроти, порушуючи комунікації. Великі гілки можуть упиратися у дах чи вікна, пошкоджуючи обробку будинку.

Ще гірше, якщо дерево аварійне – пошкоджене гниллю, дуже старе та вже починає відмирати. Навіть не сильний вітер може привести до фатальних наслідків – звалене дерево змітає все на своєму шляху, пошкоджуючи машини, будівлі та несе загрозу життю людини.

А отже, не варто чекати, доки ситуація вийде з під контролю, ми закликаємо вас проводити своєчасну обрізку та окультурення крон дерев, видаляти старі та складні дерева на своєму подвір’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *