Інформаційна зустріч на тему: « Екологічна спільнота-Підсилення спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля»

6 серпня в Біловодському районному Будинку культури відбувся семінар – тренінг  на тему “Екологічна спільнота – підсилення спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля”, організований Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за участі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України, Міністерства екології, природних ресурсів та природокористування України за фінансової підтримки Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польща. Проект співфінансується в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ республіки Польща.

На заході були присутні селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, представники районних установ, громадських організацій та виконувачі обов’язки старост. Також Біловодська ОТГ радо зустріла гостей з інших територій області.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Едуард Олєйніков, подякував організаторам семінару, та побажав плідної співпраці усім присутнім.

Загалом, зустріч була досить продуктивна, задавалося чимало питань, обговорювалися стандарти нової української школи та всіх реформ, які поступово мають втілюватися в життя, розглянуто основні вимоги при заповнені проектної заяви для отримання коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету та формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Дякуємо усім, хто взяв участь в зустрічі!