Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади.

11 червня 2018 року в приміщенні Біловодського районного Будинку культури відбулося засідання за участі депутатів селищної ради, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, представників районних установ, громадських організацій та виконувачів обов’язки старост.
Відкривали та вели засідання експерт «Центру розвитку місцевого самоврядування у Луганській області» Дмитро Дрожин та експерт «Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області» Альберт Зінченко.

На засіданні, в рамках складання SWOT-аналізу, відбулося обговорення бачення розвитку громади в майбутньому та визначення можливостей та ризиків Біловодської ОТГ на сьогоднішній день. Нагадаємо, що підготовка Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади відбувається за супроводом та підтримкою Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, ЛВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Агенції регіонального розвитку Луганської області.

Запрошуємо всіх зацікавлених громадян прийняти участь у наступному засіданні робочої групи по розробці Стратегії розвитку Біловодської ОТГ.

З ідеями та пропозиціями звертатися до начальника управління економічного розвитку і торгівлі Олени Шилобрид за телефоном: (095)1841504.