Відкриття персональної виставки сучасної ікони під старовину майстра-аматора Олексія Квача

11 липня 2018 року у приміщенні Біловодського районного краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки сучасної ікони під старовину за назвою « По велению сердца» майстра-аматора Олексія Квача.

Роботи, що приїхали на виставку, виконані у комбінованій техниці «Левкас-декупа». Усього на виставці можна побачити 8 робіт, серед яких Ікона « Ісус Христос » , ікона « Казанської Божої Матері», « Микола Чудотворець », «Пантелеймон Цілитель», ікона « Володимирської Божої Матері», « Покров Пресвятої Богородиці », « Ісус Христос Яре Око », «Святий Преподобний Князь Олександр Невський». Ще одна робота Олексія знаходиться у приватній колекції на Камчатці.

Творчий захід відвідали Біловодський селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, Благочинний Біловодського округу,настоятель Свято-Троїцього храму, Протоієрей отець Георгій,  хор духовного співу під керівництвом Погорєлової Н.М., представники різних організацій та підприємств Біловодської об’єднаної територіальної громади, рідні Олексія Миколайовича та просто не байдужі до його творчості люди.

Комунальна установа « Біловодський краєзнавчий музей» висловив щиру вдячність Олексію Миколайовичу та вручив подяку за організацію та проведення персональної виставки ікон під старовину під назвою « По велению сердца», за великі досягнення в народномї творчості, активну життєву позицію та активну участь у культурному житті Біловодської об’єднаної територіальної громади.

На сьогодні це вже шоста презентація персональної виставки і кожного разу, коли ми знайомимося з майстром тієї чи іншої техніки виконання народно – прикладного мистецтва ми відкриваємо для себе і для прихильників культурно – мистецької спадщини Біловодщини ще одну скарбницю нашого народу і розуміємо наскільки вона багата. Ми пишаємося, що на Біловодщині живуть такі талановиті люди, як Олексій Миколайович. Його творчість викликає захоплення, дивує різнобічністю і закликає серед буденної суєти зазирнути у світ прекрасного.