Спільні профілактичні рейди

Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради з метою профілактики соціального сирітства проводяться рейди спільно з інспекторами ювенальної превенції Біловодського відділу поліції.

Так, згідно із затвердженим графіком 12 липня 2018 року здійснено виїзд до села Новолимарівка Біловодського району. Відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

В жахливих антисанітарних умовах доводиться проживати з матір’ю двом малолітнім дітям, яка за рахунок соціальних виплат на утримання дітей задовольняє свої потреби у алкоголі. Від соціального супроводу жінка відмовляється, з представниками служби у справах дітей та поліції веде себе зухвало, поради щодо подолання кризової ситуації в сім’ї ігнорує.

Служба у справах дітей вже неодноразово попереджала жінку, що подібне ставлення до власних дітей призведе до позбавлення її батьківських прав. Тож, було прийнято рішення надати громадянці термін для приведення своєї оселі в належний санітарний стан та запросити жінку на чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, що відбудеться наприкінці липня.