Питання реалізації проектів, що стали переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, на особистому контролі голови Біловодської ОТГ

12 липня 2018 року за участю Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова проведено робочу нараду щодо реалізації проектів, які стали переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. Відповідно до розпорядження голови Луганської облдержадміністрації від 09.07.2018 № 523 від Біловодської об’єднаної територіальної громади проектами-переможцями стало 7 проектів в сфері освіти, охорони здоров’я та культури загальною вартістю 2 397 197,0 грн.
В нараді взяли участь заступник селищного голови Віталій Овчаренко, головний бухгалтер селищної ради Олена Корнієнко, начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконкому селищної ради Олена Шилобрид, заступник начальника управління фінансів виконкому селищної ради Олена Сіпун, в.о. начальника відділу освіти виконкому селищної ради Олена Третьякова, завідуючий сектором інвестиційної діяльності Анастасія Капінус, головний спеціаліст відділу культури виконкому селищної ради Олена Брус.
На засіданні розглянуто низку питань щодо підготовки до реалізації проектів, забезпечення необхідного обсягу співфінансування проектів з місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених чинних законодавством. По кожному питанню селищним головою надано конкретні доручення з визначенням строків їх виконання. Питання реалізації проектів, що стали переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, залишається на особистому контролі голови Біловодської ОТГ.