Чергова виїзна зустріч в Новоолександрівському старостинському окрузі

10 липня 2018 року відбулась виїзна зустріч представників Біловодської об’єднаної територіальної громади з жителями с. Степове (Новоолександрівський старостинський округ), за участю начальника відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олексія Стриги, головного спеціаліста, зоотехніка відділу агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради Наталії Водолазської, виконувача обов’язків старости Новоолександрівського старостинського округу Володимира Циби та жителів с. Степове.

Представниками відділу агропромислового розвитку було роз’яснено та надано консультації щодо виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107, та отримання компенсації за придбані доїльні установки, згідно Обласної Програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу Луганської області на 2017-2020 роки, крім того жителям села надані інформаційні матеріали та роз’яснення  щодо створення та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Мешканці с. Степове порушили питання перед виконувачем обов’язки старости Новоолександрівського старостинського округу щодо освітлення села, облаштування дитячого ігрового майданчика, установки інформаційної дошки та оперативного інформування населення з нагальних питань.