Акція «Подаруй усмішку другу»

В межах обласного фестивалю української народної іграшки та гри, з метою здійснення благодійної діяльності, моральної підтримки населення, яке перебуває у складних умовах і потребує піклування та соціального захисту, Луганський обласний центр народної творчості з 11 червня по 11 липня 2018 року проводить благодійну акцію «Подаруй усмішку другу».

Цей захід проводиться з метою здійснення благодійної діяльності, моральної підтримки населення, яке перебуває у складних умовах і потребує піклування та соціального захисту, зокрема, найвразливішої категорії – дітей.

Відділ культури та служба у справах дітей виконавчого комітету Біловодської селищної ради долучилися до цієї акції та подарували дітям з багатодітних сімей, сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, іграшки, які були зібрані дітьми всієї громади, а також були виготовлені власноруч. Працівники Біловодської центральної районної бібліотеки організували для дітей цікаву розважальну програму.

Комплект іграшок та дитячої літератури переданий також для дітей, які перебувають на лікуванні в дитячому та інфекційному відділеннях комунального закладу «Біловодська районна центральна лікарня».