Юні футболісти Біловодщини

6.06.2018 року у м. Новопсков Луганської області пройшли обласні змагання по футболу серед юнаків 2005 року народження. Змагання проходили під девізом « Хто ти, майбутній олімпієць».

У змаганнях прийняли участь 5 команд, а саме: команда Біловодської об’єднаної територіальної громади, Новопсковського, Старобільського, Марківського та Станично – Луганського районів.

В результаті напруженої боротьби команда Біловодської територіальної громади зайняла почесне друге місце, переможцем змагань стала команда Новопсковського району, третє місце посіла команда Марківського району, четверте місце – м.Старобільськ, Станиця Луганська – п’яте місце.

Найкращим гравцем команди Біловодської ОТГ у номінації «Кращий захисник» було визнано Івана Семікоз.

З 23 по 29 липня у м.Скадовськ Херсонської області відбудеться чемпіонат України по футболу через юнаків 2004 року народження, де команда Біловодської об’єднаної територіальної громади «Вікторія» представлятиме Луганську область.