В селі Брусівка пройшли збори селян

В рамках програми підтримки місцевих ініціатив Біловодської об’єднаної територіальної громади,13 червня 2018 року о 10 годині відбулась зустріч з місцевими жителями Брусівського старостинського округу Біловодської об’єднаної територіальної громади з питань розвитку округу та співпраці з міжнародними донорами.

У засіданні прийняли участь заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова  Гніденко Володимир Олексійович, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Мажула Віталій Вікторович, начальник відділу земельних відносин Іванович Роман Петрович, завідувач сектором інвестиційної діяльності Капінус Анастасія Миколаївна, депутат селищної ради Брус Сергій Валерійович, в.о.старост Брусівського та Литвинівського старостинських округів Михайло Васильович Бабічев та Сергій Данилович Дяченко, представники громадських організацій та місцеві жителі.

На зустрічі було розглянуто низку питань, зокрема:

• Транспортна інфраструктура
  • Кількість робочих місць у сільській місцевості
  • Розвиненість сфери послуг
  • Утруднений доступ до збиту сільськогосподарської продукції
  • Правила оформлення та передачі адміністративних будівель
  • Правила реєстрації та діяльності громадських організацій
  • Можливості співпраці громадської організації з міжнародними донорами.

На протязі зборів мешканці села активно вели діалог з представниками     виконкому Біловодської селищної ради. Селян цікавили питання створення центру дозвілля, будівництво дитячого майданчика, ремонт доріг, тощо.

Була обрана ініціативна група з 6 осіб. Мешканці села визначились з першочерговими напрямками роботи та перспективами розвитку села Брусівка в складі Біловодської об’єднаної територіальної громади.

Всі пропозиції, які надійшли від мешканців села взяті до уваги та плануються бути вирішеними найближчим часом.