Робочій візит до Новоолександрівського та Євсузького старостинських округів

13 червня 2018 року спеціалістами відділу агропромислового розвитку виконкому Біловодської селищної ради було здійснено виїзд до Новоолександрівського та Євсузького старостинських округів, з метою надання консультації населенню громади з питань державної підтримки галузі тваринництва для особистих селянських господарств.
У ході візиту було обговорено багато нагальних питань, доведено актуальну інформацію з питання подання необхідної документації для отримання дотації на молодняк великої рогатої худоби та компенсації за придбану індивідуальну доїльну установку, надано методичну допомогу працівникам громад, з питань правильного ведення обліку та оформлення відповідної документації.
Населенням було задано багато питань, особливо хвилюють питання закупівельної ціни та нових стандартів на молоко, які вступають в дію у липні 2018 року, відповідно до питань спеціалістами було надано роз’яснення у межах компетенції.