Діти Біловодської територіальної громади відправилися на відпочинок у ДЗОВ « Зоряний»

З настанням канікул кожному з батьків хочеться щоб його дитина провела час із користю. Тому, дитячий табір, мабуть, один з найкращих способів провести літо!

Отже сьогодні, 13.06.2018 року діти з усіх шкіл Біловодського району відправились у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що знаходиться у Полтавській області, с. Потоки.

Придбано 60 путівок за рахунок бюджетних коштів Біловодської об’єднаної територіальної громади для дітей пільгових категорій.

Діти будуть знаходитися в оздоровчому закладі 21 день. На протязі всього перебування у таборі діти будуть забезпечені 5 разовим збалансованим та корисним харчуванням. Територія табору обладнана усім необхідним для проведення спортивних заходів. У розпорядженні дітей різноманітні ігрові майданчики, футбольне поле, тощо…

Бажаємо нашим дітям чудового відпочинку, добре провести канікули та зарядитися силами на весь майбутній навчальний рік!